Відгуки

Олександра Крисяк, доросле відділення

Хочу подякувати медичному центру Innovo за допомогу з моїми проблемами спини та за прекрасне ставлення. Також проходила підготовку в медичному центрі до лижного сезону. Залишилася дуже задоволеною, жодного дня не відчувала болю в ногах і каталася з першого дня набагато впевненіше. Дякую!

Олександра Крисяк

Наталія Воловник, доросле відділення

Пройшла реабілітацію після розриву ахіллового сухожилля. Приємно вражена професіоналізмом працівників, які завжди привітні, усміхнені і знаходять підхід до будь-кого. Дякуючи роботі реабілітолога, я відновила сухожилля і продовжую займатись спортом.

Наталя Воловник

Наталія Гайда, доросле відділення

У мене сидяча робота, яку я, звісно, страшенно люблю – я дитячий ілюстратор, – але яка не надто добре відбивається на стані моєї спини. Минулої зими сталося так, що я, в принципі, не могла сидіти – зсудомило м’яз в ділянці шиї. Зверталася до багатьох лікарів, кололи уколи, пила таблетки, але нічого не допомогло. Подруга порадила звернутися в “Інново”. Уже дні за три від початку курсу масажу і вправ я потроху змогла працювати! Крім того, Женя Гудзь показав мені правильну техніку деяких вправ, дав поради щодо занять в тренажерному залі, познайомив з TRX. Зараз займаюся спортом, розумно підвищую навантаження, працюю – спина в нормі 🙂 Дякую центру, крім цього, за прекрасну атмосферу – у них завжди дуже комфортно.

Наталка Гайда

Олександра Мосієвська, доросле відділення

Кілька місяців мучив постійний біль у грудному відділенні хребта. Після консультацій лікаря-невропатолога поліклініки була у відчаї. Але щасливий збіг обставин привів мене у Медичний центр фізичної терапії та медицини болю INNOVO.
Після розмови з п. Ярополком Пшиком повірила, що ситуація моя не безнадійна. Дуже вдячна йому, що переконав в доцільності занять і передав мене в надійні руки п. Ореста Криська. Заняття проходили в спокійній доброзичливій атмосфері, я відчула розуміння моїх проблем і бажання їх усунути.
Висококваліфікований інтелігентний колектив, професійний підхід до справи кожного працівника, привітні усміхнені обличчя, людяність, злагодженість у роботі усіх ланок, а також чистота приміщень, – все сприяє покращенню самопочуття, відновленню та одужанню кожного пацієнта.
Щиро вдячна за допомогу!

З повагою, Олександра Мосієвська

Олександра Немец, доросле відділення

Щиро дякую лікарям та фізіотерапевтам, в особі Чернецького Олега, за кваліфіковану допомогу, чуйне ставлення, людяність.

З подякою та найкращими побажаннями,
Немец Олександра

Марія Плегуца, дитяче відділення

IMG_0863

Щира подяка Вам, Феї-чарівниці!
За Вашу доброту, професіоналізм і небайдужість!
До нових зустрічей!

З величезною вдячністю,
маленька Марічка 🙂

Матвій Запотічний, дитяче відділення

IMG_0802

Хочеться подякувати працівникам центру “Інново”, а особливо Христині і Анастасії, за те, що вони так чуйно і лагідно, з любов’ю ставляться до наших діточок. Ми дуже раді, що мали таку можливість побувати у Вас, і дуже хочемо приїхати до Вас ще, адже Ви подаєте нам великі надії та хороші результати. Бажаємо Вам і надалі бути такими, як Ви є, а саме хорошими спеціалістами з великими серцями! :))

Ваш Матвійчик! :))

Тетяна Вачкова, дитяче відділення

IMG_0102

Дякую усій команді за працю, розуміння і гарні результати!!! В таке місце як ваш заклад хочеться повернутись. Велике дякую за науку, яку ви даєте, гарний настрій і стимул. Думаю, маленька Тетянка підросте і з радістю прийде до Степанка і решти команди.

З вдячністю, мама Ірена =)

Аріна Трофімова, дитяче відділення

IMG_0411

Хотим Вам выразить огромную благодарность за Ваш труд. Прекрасный центр, великолепный, профессиональный коллектив. Вы делаете очень важное дело, Вы даете надежду и силы для продолжения лечения наших деток. Низкий Вам поклон. До новых встреч.

Трофимова Арина
и Елена

Оксана Кукуруза, доросле відділення

FVP_5944

Медичний центр “Інново” став для мене справжнім відкриттям! Коли після пологів болі в спині перетворились в справжню муку, довелось звертатись по медичну допомогу. Лікарі державної лікарні вже клали мене на операційний стіл, після якого гарантій ніхто не давав і я взагалі могла стати інвалідом. І завдяки ЩАСЛИВОМУ випадку мені порекомендували цей центр… Тільки одна консультація лікаря перевернула мою свідомість, перспектива операційного столу взагалі відпала, а сам курс лікування повністю змінив і покращив не тільки стан здоров’я, а й весь спосіб життя!!! Тут працюють надзвичайно професійні лікарі з міжнародним досвідом роботи, таких я взагалі в жодних медичних закладах за все життя не зустрічала =) А сама атмосфера позитиву, привітності і доброзичливості перетворює будь-яку хворобу у невеличке завдання, з яким ти скоро впораєшся =) І оскільки мій курс лікування вже добігає кінця, то, мабуть, доведеться шукати нові болячки, щоб до Вас повернутись ще =) Ви – НАЙКРАЩІ =) Нових вершин Вам =)

Мірослава Макаренко, дитяче відділення

IMG_0670

Мы очень рады, что попали в Инново. Сказочная атмосфера, настолько доброжелательная, что ребенок просто бежит на занятия, а вернувшись домой, Мирослава, не останавливаясь, пересказывает, чем и как занимались, и очень расстраивается, что курс подходит к концу. Это так важно – замотивировать ребенка. Ведь без мотивации нет реабилитации. А у ребят из Инново это отлично получается. Ваши улыбки делают занятия желанными и долгожданными. И очень хотелось бы, чтобы в будущем Инново-филиал был открыт в Киеве!))

Мирослава

Надія Кривушка, дитяче відділення

IMG_03901111111111111

Хочеться від усієї душі подякувати усьому персоналу за хороший настрій, розуміння, увагу, а особливо тим людям, які безпосередньо займалися із Надійкою. Величезного Вам здоров’я, наснаги, творчих злетів.

Кривушка Надійка 🙂 🙂 🙂

Єгор Гарбуз, дитяче відділення

IMG_0515

Мені дуже сподобалося у вас!!!
Після цих занять я почуваю себе сильнішим.
Я хочу приходити до вас ще. Дякую!!! :)))

Єгор Гарбуз

Остап Малашняк, доросле відділення

Прийшовши в INNOVO з проблемним коліном, отримав увесь спектр послуг. 1. Обстеження. Дізнався що з ногою і що робити. Відтак, був скерований в лікарню до фахівця, який чудово прооперував мене і допоміг забрати все зайве. 2. Реабілітація. Через місяць після операції розпочав заняття під доглядом класного фахівця. Як наслідок: бігаю зранку, жодного дискомфорту не відчуваю. А головне, заняття були цікаві та щоразу не повторювали одне одного.

Висновок: тільки INNOVO, тільки якість та здоров’я!!!

Дякую всій команді та особисто Ярополкові Пшику за людяність та професіоналізм!

Ангеліна Сернівка, дитяче відділення

IMG_0648

Усім-усім величезне ДЯКУЮ за реабілітацію нашої донечки Ангелінки. Колектив “INNOVO”, ви – супер.
Дякуємо за ваше трепіння, важку працю, щирі і теплі усмішки, за те, що даєте надію і впевненість в майбутнє.

Усім діткам хороших результатів і міцного здоров’ячка!!!

Мама, тато і Ангеліночка

Матвій Качан, дитяче відділення

IMG_0805

За два з половиною роки боротьби за здорове майбутнє нашого сина об’їздили майже усі реабілітаційні центри України, пройшли більше 20-ти курсів реабілітації, але такої ЛЮБОВІ до дітей не бачили!!! Дякуємо за те, що любите наших дітей і допомагаєте дійти до цілі!

Чекайте нас в листопаді.

Напевно, це найкращий центр, де ми поки що були.

З повагою,
сім’я Качан

м. Хмельницький

Ростислав Галета, дитяче відділення

IMG_0437

Привет всем. Нашего сына зовут Ростислав, нам 9 лет. Мы прошли первый курс лечения в центре “INNOVO”. Хотим сказать, что нам понравилась методика лечения и индивидуальный подход к ребенку. До этого мы были во многих центрах реабилитации, но не в одном из них наш сын не шел на занятия с таким желанием и позитивным настроем. В плане результатов хотим отметить: сын стал более вынослив, улучшилось равновесие, укрепились ноги и спина. Будем стараться выполнять все упражнения, заданые нам домой и надеяться, что второй курс лечения будет еще более результативным.
Хотим поблагодарить всех ребят из центра “INNOVO”, кто занимался с Ростиком, за их терпение, самоотдачу и профессионализм. Дай Бог Вам сил, здоровья и больших достижений, и результатов в вашем труде. Будем надеяться, что увидимся в феврале. Всем удачи. До встречи.

Ростик и его родители
г. Днепропетровск

Дар'я Целікова, дитяче відділення

Мы очень рады, что нашли Вас! Огромное Вам спасибо! Благодарим за Ваше умение, профессионализм. Удачи Вам и процветания. Вы – наша надежда и вера в выздоровление.

Целикова Дашенька

Вероніка Саєнко, дитяче відділення

IMG_0646

Це були найвеселіші та найпродуктивніші заняття в нашої дитини! Веселі та професійні інструктори – це дуже класно! Ми обов’язково приїдемо до Вас ще.

Саєнко Вероніка
та її батьки

Данило Рослюк, дитяче відділення

IMG_0219

Велике дякуємо друзям Данилка – фізичним терапевтам медичного центру INNOVO, Ані та Ірині за професійний підхід, дружню атмосферу, турботу та любов до Ваших пацієнтів, а особливо дяка за роботу з Данилком.
Він став фізично міцнішим, здоровішим та отримував кожного заняття багато корисних порад, дружню атмосферу, море посмішок та позитивних емоцій 🙂

З повагою, Данилко та його сім’я

Окреме дякую від Лук’ясика Захарові, який став йому другом та кумиром 🙂

Петро Кобелянський, дитяче відділення

IMG_0051

Дякуємо за увагу і турботу!!!
Приємно вражені ставленням персоналу МЦФТМБ “Інново” до пацієнтів!!!
Бажаємо натхнення та одужання всім вашим пацієнтам!!!

Щиро вдячні, з повагою,
батьки Петрика Кобелянського

IMG_0657

Щиро дякуємо!!!

Дякуємо за те, що допомагаєте нам бути сильнішими і здоровішими!!! Міцного здоров’я і процвітання!!! Нехай ваша праця допомагає багатьом іншим діткам наблизити мрію – бути здоровими!!!

З повагою,
батьки Петрика Кобелянського

Софія Мазур, дитяче відділення

IMG_0040

Благодарим замечательный коллектив центра “Инново” за ваш профессионализм, за искреннюю любовь и заботу о наших детках. Наш 1-й курс пошел Софийке на пользу! Мы обязательно приедем к вам еще за новыми достижениями.

Огромное Вам Спасибо!!!

Мазур Софийка,
мама Люда,
бабушка Лариса

Артур Грицьков, дитяче відділення

IMG_0041

Дякуємо Вам за тепло, посмішку, великий професіоналізм, за вашу доброту. Велике Вам спасибі за ваше терпіння.

Бабушка Таня, Артур

Альберт Вовк, дитяче відділення

^F88AC74B0C14852C60017A95688EE2693508ABD67E2AF9BE98^pimgpsh_fullsize_distr

Дуже дякуємо (!) всему коллективу центра INNOVO, который занимался с Альбертиком, за профессионализм и особый подход. У нас сложилось ощущение будто весь персонал давно был знаком с нашей ситуацией, это настолько естественно, настолько удивительно. Абсолютно европейский уровень, нам есть с чем сравнивать, за 2 недели были достигнуты конкретные результаты и конкретные изменения в положительную сторону от занятий. Абсолютное желание еще сюда прийти за новыми результатами.

Мама Альберта

Ренат Насонов, дитяче відділення

IMG_9574 (2)

Вот и закончился наш 1-й курс реабилитации в “Инново”. Огромное спасибо всему коллективу центра за профессионализм, теплую атмосферу, действительно искреннюю заботу о пациентах.
Еще нигде такие сложные занятия, требующие немало усилий, не приносили столько удовольствия и радости моему сыну. Благодаря терпению и постоянному позитиву, излучаемому нашими замечательными тренерами, весь курс прошел на одном дыхании.
Мы обязательно приедем к вам еще за новыми достижениями!

мама Таня и Ренат
Насоновы

IMG_0749

Огромное спасибо всему коллективу центра “Инново” за ВЫСОКИЙ профессионализм! Наши замечательные тренеры подарили много внимания, заботы и отдали много сил для того, чтобы наш сынок добился новых результатов на пути к здоровью.
Ренат стал сильнее, выносливее, увереннее в своих силах. За 2 недели реабилитации он стал лучше держать спину, опираться на руки в положении сидя, увереннее стоять у опоры и ходить, высоко поднимая колени!

Тарас, Орест, Захар, Юра и Ирочка, вы стали настоящими друзьями нашему сынишке.

Спасибо вам большое и до новых встреч!

Семья Насоновых

Єгор Рибаков, дитяче відділення

IMG_0334

Дякую найкращим в світі інструкторам за шикарні два тижні реабілітації без сліз.
Дякую за те, що змогли знайти підхід та замотивувати сина до занять через цікаву гру.
Вірю, що ми не зупинимося на отриманих результатах.
Обов’язково повернемося до вас ще не один раз.

Єгор Рибаков

IMG_0642

INNOVO, дякую, що ви є! Ми дуже раді, що знайшли вас! Дякуємо за витримку та професіоналізм, за нестримну фантазію дівчат та хлопців.
Єгор щодня йде на заняття із задоволенням, бо це не просто фізкультура, це пошук скарбів або готування піци 🙂
Повернемося до вас ще не раз.

Єгор Рибаков і мама Катя

Ярослав Неїжсал, дитяче відділення

IMG_0024

Хочемо висловити велику подяку всьому колективу “ІННОВО” за Вашу працю і небайдужість!
За те, що Ви можете знайти підхід до будь-якої дитини, за щирі посмішки, за гарний настрій, чудову атмосферу.
За те, що під час занять вкладаєте в малюків всю свою душу, спасибі за Ваше терпіння, увагу і тепло!
Юля, Орест та Христя, чекаю на нову зустріч з Вами.

Ярославчик, мама Катя
і дідусь Ваня

(м. Вінниця)

Марина Масловська, дитяче відділення

IMG_0029

Дуже дякую!
Вдячні за надзвичайну увагу, за витримку і дійсно ефективну роботу!

Мама Рибак Олена
та Марина

IMG_0425

Дуже дякуємо!

Нам з Вами дуже приємно й цікаво проводити час. Отримуємо чудові результати.

Марина,
мама Лєна,
бабушка Валентина

Олександр Галянт, дитяче відділення

IMG_0002

Велике спасибі Вам за Вашу роботу і відношення. Сашко почував себе як вдома і ми дуже задоволені. Бажаємо Вам успіхів у Вашій справі і з нетерпінням будемо чекати наступної зустрічі.

Ярина Клим, дитяче відділення

IMG_9929 (2)

Дякуємо вам за терплячу роботу з Яринкою!
Ви молодці!
До зустрічі!

Андрій Гошко, дитяче відділення

IMG_9937 (2)

Велике спасибі колективу “Інново” за допомогу, тепле ставлення, доброту, терпіння. Бажаєм Вам успіху, процвітання, здоров’я. Будьте усі щасливі.

Мама Андрійка Гошко

Валентин Березовський, дитяче відділення

IMG_0291

Щиро вдячні центру “Інново” та всім працівникам центру. Ви робите велике діло. У центрі дуже гарна атмосфера, ми ще не поїхали від Вас, а вже з Валентином міркуємо, коли повернемося. Ми впевнені, що саме із “Інново” мають виходити спортсмени! Дякуємо Вам за те, що ви є!!!

Юлія Ржанова, дитяче відділення

IMG_0113

Огромное спасибо замечательному коллективу “INNOVO” за отличную реабилитацию, высокий профессионализм и особенно за искреннее и душевное отношение к каждому маленькому пациенту! 🙂
За время реабилитации Юля заметно окрепла, стала быстрее ходить с опорой, сама не замечает, как проходит гораздо большие дистанции. Не разрешает ее поднимать и спускать по лестнице – только сама 🙂
На второй неделе занятий ребенок меня внезапно спросил: “А в следующий раз мы поедем в ЭТУ клинику? Привезешь меня сюда, мама? Да? Тут – САМЫЕ ЛУЧШИЕ друзья!” Захар, Ира, Марьяна – это про вас! 🙂
Так что до новых встреч!

Юля и мама Таня

І курс

Марко Риф'як, дитяче відділення

IMG_0116

Дуже дякуємо команді “Інново” за вашу працю! Марко пройшов 2-ий курс фізичної терапії і ми бачимо позитивні зміни. У “Інново” чудова душевна атмосфера і дітки виконують завдання з великим задоволенням. Ви з теплотою, любов’ю і усмішкою працюєте з дітьми, а вони це все відчувають.
Велике вам дякую від Марка і його сім’ї!

Максим Гумен, дитяче відділення

IMG_0040

Ми хочемо сказати величезне СпАсИбІ усій команді “Інново” за Вашу турботливу та наполегливу працю, терпіння, а ще за море усмішок і тепла, які Ви “сієте” навколо себе!
Завдяки Вашому професіоналізму та вмінням знаходити спільну мову і “невидиму ниточку” з дітьми за двотижневий курс ми змогли добитися великих успіхів!
Разом з Вами нам є куди рухатись та іти тільки вверх по сходинкам до перемоги. Ми тепер одна сім’я!!!

Ваші Гумени 🙂

Владислава Пфлуг, дитяче відділення

IMG_0019

Дуже вдячні Вам за професіоналізм, любов і Вашу теплу, яскраву посмішку кожного дня. Ви посміхаєтесь, не зважаючи навіть на тяжку фізичну і моральну працю. 🙂
Це наша перша реабілітація в ІННОВО, і ми сподіваємось, що не остання. Після цього курсу лікування Владуся почала підніматися по сходах, тримаючись за одну ручку, стала впевненішою в своїх рухах, покращилась координація.
Окреме спасибі за професійну, зрозумілу консультацію і настанову, що і як нам робити далі. У Владусі з’явилися її улюблені тренери Настуся і Юленька, дякуємо Вам, дівчатка!
Бажаємо всім працівникам ІННОВО здоров’я, процвітання, успіхів і всього найкращого!
Вперше моя донечка і я їдемо додому з хорошими результатами і хорошим настроєм. Дякуємо за реабілітацію європейського рівня!!!

До нових зустрічей! 🙂

Соломія Лозинська, дитяче відділення

IMG_0050

Дуже дякуємо Вам за чудову реабілітацію!
В нас вже ВЕЛИКІ УСПІХИ!!!
До нових зустрічей!!!

Соломійка і тато Назар! 🙂

IMG_0235

Вже закінчився наш 3 курс у, можна сказати, “нашому” центрі “Інново”. Соломійка має великі успіхи!!! І вже не плаче ні хвилини! 🙂 Дуже дякуємо всім працівникам за професійний підхід!

До нових зустрічей у жовтні!

Соломійка і тато Назар 🙂

IMG_0794

Дуже дякуємо за чудовий 4-тий курс!

В нас величезні успіхи!

До зустрічі у листопаді!

Соломійка і тато Назар 🙂

Ніка Митровка, дитяче відділення

IMG_9163

Велике спасибі!!!

Щиро вдячні організаторам центру “Інново” за можливість лікувати дитину в Україні найкращим чином. Велике спасибі і низький уклін лікарям і реабілітологам за їх важку і виснажливу працю, за їх любов і доброту, якими вони оточують наших діток.
Завдяки ретельно продуманій формі занять у вигляді ігор і розваг Ніка йде в центр із задоволенням. У нас є певні досягнення: покращилась рівновага, укріпились м’язи рук і ніг, стала більш впевненою хода, Ніка стала витривалішою, хоче все робити самостійно. Нам дуже сподобалось!
Міцного Вам здоров’я, процвітання. До нових зустрічей.

Батьки Ніки

IMG_0244

Величезне спасибі всьому колективу центру “Інново”. Ви кращі з кращих! Важкі, виснажливі заняття перетворюєте в щось неймовірно цікаве і хороше. Дуже дякуємо за наші маленькі досягнення, за те, що ще на один крок допомогли наблизитись до заповітної мрії. Бажаємо вам міцного здоров’я і процвітання.

З повагою, батьки Ніки

Анастасія Бартко, дитяче відділення

IMG_5041

Дякуємо колективу клініки за лікування і турботу про нашу Настуню. Ви – справжні професіонали своєї справи. Окреме спасибі адміністратору Ірині за її чуйність і допомогу. Настя дуже полюбила всіх “дядь” і “ “тьоть”, тому кожного дня з радістю йшла до вас і дуже важко було вмовити повертатися додому. Це наш І курс і ми хочемо повернутися до вас ще. До зустрічі!

Батьки Насті Бартко

IMG_0249
Дякуємо вам, любі наші тренери, за нелегку роботу з маленькими ангелятками! Дякуємо за перші такі невпевнені і боязливі, але самостійні кроки! Ви – найкращі!!! Найкращі тренери, лікарі, друзі… 🙂
Андрій, Оксана, Наталя, Марічка, Оля – цьом від Насті і велике спасибі від її батьків.
До зустрічі!

Ростислав Савчук, дитяче відділення

IMG_9123

Щиро дякуємо колективу “Innovo” за домашню атмосферу, за турботу, увагу, за посмішку і бажання сина йти на заняття.
Окремо дякую за політ спайдермена!

До зустрічі!

Савчук Ростислав

Людмила Манастирська, доросле відділення

Є в нас справжні професіонали свого діла і вони – в Innovo! Реабілітологи Ігор Таргоній, Євген Гудзь та Ярополк Пшик в рекордно стислий термін ідеально відновили роботу моєї поламаної ноги. Всього за 8 занять!!! І без жодного масажу! А до того був цілий місяць нерухомості в ортезі. Як це їм вдалось?
1. Підібрані фізичні вправи з навантаженням і без, які видозмінювалися кожного заняття і підбиралися відповідно (жодного відчуття дискомфорту чи болю я не відчувала).
2. Великий професіоналізм та сучасні методики.
3. Працівники – це команда людей, які люблять свою роботу і захоплені нею. В цих складових їх успіх.
Шановні травматологи, ортопеди, дайте Вашим пацієнтам шанс покращити якість життя! (Бо я потрапила туди випадково: порадив знайомий).
Бажаю всім здоров’я та успіху!

Олександра Березюк, дитяче відділення

IMG_4982

Щиро дякуємо за вашу роботу, турботу, увагу.
Ми дуже раді, що знайшли центр, який багато років шукали. Залишайтеся такими ж щирими і доброзичливими.
До скорої зустрічі.

З глибокою вдячністю і повагою,
сім’я Березюк
і персонально
Олександра Олегівна 🙂

IMG_0029

Дякуємо за все, що ви для Сашеньки зробили.
До скорої зустрічі.
Ви найкращі!

З/п батьки
Березюк Олександри

ziN-Rk2X24k

Щиро дякуємо всім вам за ставлення, розуміння, доброту, турботу і головне – за результат, якого Сашка досягла протягом цього курсу.
Будьте такими, як ви є!
До скорої зустрічі.

Березюк Олександра

Устим Островерх, дитяче відділення

IMG_0034

Лише позитивні враження у нас після проходження реабілітації в медичному центрі “Інново”.
Дуже цікавою та інформативною для нас була консультація лікарів під час першого візиту. Та й надалі невролог та педіатр постійно стежили за станом здоров’я нашого малюка та надавали поради щодо лікування.
Приємно, що з малюком працювало відразу кілька реабілітологів, які створювали для дитини і комфортні умови, і виконували вправи, які одному вдома важко зробити. Протягом заняття можна робити відеозапис, щоб робити аналогічні вправи вдома. Також вкінці курсу батькам показують вправи, які слід робити з дитиною вдома.
Колектив в “Інново” професійний та привітний, панує гарна атмосфера. Бажаємо “Інново” не зупинятись та створювати ще більше можливостей для реабілітації діток.

Олесь Мисак, дитяче відділення

IMG_5044

Дякую за теплий підхід і дружбу, увагу і професійну роботу. Наш Superman став уважнішим і сильнішим!!! Благополуччя і міцного здоров’я, щоб допомагати іншим діткам.
До нових зустрічей!

Мисак Аліна,
Олесь

IMG_0036

Дякуємо за те, що наш Олесь став сильнішим і сміливішим! Результати є, їх видно! Здоров’я вам і успіху.

Данило Кайдрис, дитяче відділення

IMG_9853 – копія (2)

Величезне дякую усім реабілітологам, які займалися з нашою дитиною. В “Інново” надзвичайна атмосфера, яку створюєте саме Ви! Хоч наш синок ще маленький, він кожен ранок тішився, коли ми приходили в центр. Данилко став активнішим, пробує сам робити декілька кроків, краще утримує спинку та голову. І хоч це маленькі, але перемоги!

Дякуємо!!!

Р.S. Зустрінемось через декілька місяців! 🙂

Олег Різник, дитяче відділення

IMG_9832

Хочу подякувати колективу “Інново” за щиру усмішку мого сина. За терпіння, турботу і наполегливу працю. Ви молодці. Так тримати.
До скорої зустрічі.

Батьки Олежика

Ніколь Романенко, дитяче відділення

IMG_0042

Хотим оставить свой отзыв о чудесной клинике Европейского образца “Инново”! Спасибо большое клинике и коллективу за профессионализм и хорошую атмосферу. Все занятия происходили с любовью и в игровой форме. Ребенок шел с удовольствием и все выполнял, что у него просили.

Спасибо сотрудникам центра за прекрасную работу!

Софія Вагеник, дитяче відділення

IMG_5119

Всім привіт, хто нас читає!!!
Ми – батьки Софійки Вагеник.
Хочемо щиро подякувати команді лікарів та спеціалістам, які протягом 10 днів займались з нашою донею. Дякуємо за гарне відношення, чуйність, терпеливість, турботу, привітність, за щирі посмішки, за ваше ставлення і любов до діток, за старання. Всі заняття та вправи проходили швидко і цікаво. Хочеться побажати всій команді “INNOVO” здоров’я, адже ви робите справу від Бога.
Після відвідувань центру наша доня стала набагато активніша, після кількох занять стала краще володіти ручками, тримати спинку рівніше.

P.S. Захару, Христі та Оксані від Софійки цьом!

Ярослав Яхно, дитяче відділення

11198702_1571081216477278_1019905604_n

Дякую всім фахівцям медичного центру “INNOVO” за професійну допомогу моєму сину Яхно Ярославу.
Бажаємо всім працівникам вашого центру і самому центру подальшого розвитку, процвітання, тому що ваша допомога дуже потрібна цим дітям.
З великою повагою до всього, що ви робите.

Батьки Ярослава: Ольга та Олександр

IMG_0744

INNOVO

Добре, що ви в нас є, бо ви є наша надія.

Яхно О.А.

Михайло Сірак, дитяче відділення

BYD_9578

Велика подяка працівникам “Інново” за професійний та щирий підхід до своєї справи та покращення здоров’я мого сина.
Ви – молоді та професійні, за Вами майбутнє!!!

Дякую!!!

Віталій Волинець, дитяче відділення

IMG_4986

Щиро дякуємо колективу “INNOVO” за теплий прийом, за розуміння, за І курс реабілітації нашого сина Віталіка.
Бажаємо Всьому колективу здоров’я, терпіння у Вашій нелегкій праці.

З повагою,
батьки Віталіка

Матвій Федорів, дитяче відділення

IMG_4903

Дякуємо “Інново” і доброзичливому персоналу за корисно проведений час.
Хочу побажати всім діткам здоров’я, а їхнім батькам безмежної і сліпої (в хорошому сенсі цього слова) віри в Бога…

Матвій і мама Юля

IMG_0015

І знову закінчився наш курс в Innovo 🙂
Дуже дякуємо за Вашу роботу.
Всім діткам – здоров’я, посмішок і хорошого настрою.

Все буде добре!

Матвійко і Юля

Евеліна Окаль, дитяче відділення

IMG_5093

Я, мама Евелінки Окаль, хочу подякувати колективу “INNOVO” за теплий прийом, за терпіння при проведенні занять, високий професіоналізм та турботу. Бажаю всім працівникам міцного здоров’я та веселих посмішок наших коханих діток!

Мама – Дунець Лілія О.

Анна Санницька, дитяче відділення

IMG_5712

Велика подяка працівникам “Інново”, велика подяка дівчатам, що працювали з моєю донечкою Анною.

Дякую!!!

Анна Пушка, дитяче відділення

IMG_4852

Моя донечка Аня проходила І курс реабілітації у центрі “Інново”.
“Інново” – це місце, куди хочеться повернутись. Саме тут моя дитина відчула, що її люблять, і що кожна її маленька фізична перемога – це надзвичайно важлива і “велика” для неї “Перемога”. Попри всі наші проблеми, в “Інново” моя Аня зрозуміла, що в неї вірять. А вже маленька віра переросте у велику “Віру”. У “Віру” і сподівання, що незабаром ця праця принесе свої, можливо, не великі, але все-таки результати, і Аня знову повернеться сюди здобувати нові вміння і навики.
Дуже дякуємо Всім реабілітологам за роботу, за настрій, за те, що Ви є…
Дякуємо лікарському колективу за те, – що “не все втрачено”…
Особлива подяка адміністратору Ірині за привітність, за розуміння глибини душі, напевно, кожного відвідувача.
Тому бажаємо “Інново” – “так тримати!”
Дуже всім дякуємо!!!
До наступних зустрічей!
Аня і мама Оля
Володимир Врубель, дитяче відділення

IMG_4217

Ми щиро вдячні всьому колективу медичного центру INNOVO за гарну працю з нашим сином. Завдяки вашій праці ми бачимо великий результат.
На кожному занятті Володя почував себе щасливим.
Ви всі дуже класні.

До наступної зустрічі!

Мама Володі
Врубель Галина

IMG_5266

Я дуже щиро дякую всім працівникам центру INNOVO, що так старанно займалися з моїм сином. Це вже наш другий курс, і знову нові зміни.
Я зі сльозами на очах дивилася, як мій син робить перші кроки сам, без сторонньої допомоги. Це для мене велике щастя.
Він з радістю ходив на кожне заняття.
Мені бракує слів, щоб подякувати Вам.
Ви найкращі!

Мама Володі Врубель

Артем Звагольський, дитяче відділення

IMG_4975

Большое спасибо всем сотрудникам “INNOVO” за пройденный курс реабилитации. Артёмке очень понравились занятия и весь персонал клиники. Уже на второй неделе занятий Артём стал подниматься на 5-й этаж и отказываться ездить на лифте 🙂
До встречи в октябре!

С уважением,
Наташа и Артёмка!

Вікторія Гончар, дитяче відділення

IMG_4934

Дякуємо, що Ви є!
До зустрічі в липні!
Центр Інново – це куточок, в який хочеться повернутися ще. Величезне спасибі персоналу за роботу, чуйність, позитив та за Вашу любов до діток… до наших особливих діток! Дякуємо за те, що допомагаєте нашим діткам жити повноцінно. Любимо Вас!

Вікуля і Каріна

IMG_0031

Величезне (дя) спасибі центру “Інново” за чудову роботу, прекрасну атмосферу, за Вікулькин сміх під час занять!
Ваш індивідуальний підхід — це просто супер! З нетерпінням чекатимемо наступного нашого курсу.
Любимо Вас!
З повагою,
Гончар Вікулька і Каріна

Гліб Беленков, дитяче відділення

IMG_4996

Привіт усім від малого тигрика Глібчика!

Хочемо висловити усьому колективу центру “Інново” своє… ЗДИВУВАННЯ!!! Саме так, адже ми не очікували на аж такий індивідуальний підхід, щирі емоції та любов до наших діток!
Дякуємо Вам усім щиро, бажаємо і надалі розширюватись територіально та зростати професійно :-)))
До зустрічі.
Натхнення Вам, Інново та інновці!

Дмитро та Мар’яна,
батьки Гліба-тигреса

Матвій Васильків, дитяче відділення

IMG_4889

Дорогесенькі наші друзі!

Дякую Вам за Ваше тепло, любов, професіоналізм, ставлення. За Вашу роботу, щирість.
Ви даєте нам надію, що все буде добре, приносите радість в наше життя.
Матвій став набагато кращий у всіх напрямах: мова, фізична підготовка, психо-емоційний стан. Він любить Вас!
Бажаю Вашому центру так тримати. Здоров’я Вам усім!

Матвій та Мирослава

BYD_9693

Дякую Вам за тепло, посмішки, професіоналізм, доброту.
Дякую Вам за те, що робите все можливе, щоб здійснити нашу батьківську мрію, і щоб здійснилась мрія нашого Матвія мати звичайне дитинство.
Дякую безмежно вашому центру “INNOVO” за професіоналізм.
Здоров’я, процвітання, розширення!!!

IMG_0076

Дякуємо Вам за все, що Ви робите!!!
Наш Матвій з кожним курсом стає все міцніший і міцніший.
Ми Вас любимо!

Щастя! Терпіння! Успіху!

Назар Мазур, дитяче відділення

DSC_4790

Дякуємо Вам, що ви знайшли в собі сили зробити це диво для дітей

До нових зустрічей!!!
Дякуємо за Ваше тепло!
Інново – центр, який має душу. Його душа – згуртований колектив. Який вірить в усіх діток, розкриває їх потенціал і вселяє віру в батьків. Дуже вражає підхід до дітей і європейський рівень надання послуг. Саме так повинно проходити дитинство: весело, радісно та граючись. Нарешті ми знайшли місце, де наш Назарко має маленьке дитинство з користю для нього. Дякуємо Вам, що ви знайшли в собі сили зробити це диво для дітей. Бажаємо Вам побільше ентузіазму, сил і бажань творити це добро і далі. Вірних помічників і безмежних можливостей. В Назарка є мрія, і я вірю, що вона втілиться з Вашою допомогою. Він вже робить перші кроки до її здійснення. Можливо, ви виховаєте юного футболіста. Дякуємо за ваші щирі очі, за вашу любов до дітей, за ваше бажання втілювати дитячі мрії.
Успіху і процвітання…

мама Іра і маленький футболіст Назарко

IMG_0012

Ця реабілітація для нас — великий “Крок вперед”

Дякую вам за посмішку сина, завдяки вам реабілітація стала приємним заняттям, яке приносить і користь, і радість. Ця реабілітація для нас – великий “Крок вперед”, в усіх значеннях цього вислову. Завдяки вам я вперше побачила самостійні кроки свого сина. Для Назара це фізична реабілітація, а для мене – психологічна. Це як новий ковток повітря, який стимулює йти далі, ви надихаєте і даєте ресурс для подальшої роботи. Я можу вічно писати про те, що ви перевернули наш світ і змінюєте його на краще, тому нехай Господь Вас всіх оберігає і дарує благо і здоровя. І величезне вам Дякую за ваші великі і щирі серця…

P.S. До нових зустрічей… скоро, в липні…

мама Ірина

2 курс, м. Чернівці

IMG_0792

Ці 3 тижні були дуже продуктивними. Дякую Вам також, що піклуєтеся не лише про дітей, а й про батьків. Організована Вами зустріч для батьків “Мамо, чому я інший?” і “Життя як воно є” вдихнула в мене нове життя в подальшій боротьбі за здорове дитинство сина.
Ви робите велику справу. Працювати з дітьми – це одне, а любити їх, відчувати їх, цінувати їх, підтримувати – це зовсім інша справа.
Дякую Вам, що реабілітація нашого сина тепер не лише приносить користь, але й велику радість, що Назарко спішить в Інново і з нетерпінням чекає нових зустрічей.

Мама Ірина, мама майбутнього футболіста Назарка

Єгор Тіщенко, дитяче відділення

IMG_4821

Тут хочуть допомогти і, що найголовніше, допомагають

Я, бабуся Єгора Тіщенко, Тіщенко Людмила, хочу висловити величезну вдячність і щиру подяку всім працівникам центру “INNOVO” за доброту, увагу, професіоналізм та сумлінну працю.
У центрі створені всі умови для успішної реабілітації дітей. В “INNOVO” працюють фахівці з великої літери, з відкритою душею, які можуть знайти підхід до кожного пацієнта. Тут дійсно раді всіх бачити і щиро хочуть допомогти, і, що найголовніше, допомагають, зустрічають з посмішкою, увагою.
Я дуже рада, що ми потрапили до Вас у центр “INNOVO”. Курс реабілітації проходив дуже швидко і непомітно.
Працівникам центру “INNOVO” хочеться побажати здоров’я, великого терпіння, успіхів у роботі.
Спасибі за теплоту спілкування, прагнення підтримати, надихнути, вселити впевненість і оптимізм.

IMG_5034

Я, матуся Єгорки Тіщенко – Світлана, всьому персоналу INNOVO висловлюю свою щиру і глибоку вдячність за високий професіоналізм, максимальний такт, професійну ерудованість, вміння слухати пацієнта, а головне, його чути, правильний підхід в період реабілітації. Єгорка закінчив 2 курс реабілітації. Дуже чекаємо наступної зустрічі!!!

З повагою,
Тіщенко Єгорка, Світлана.

м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

IMG_0058

Хочу висловити велику подяку всьому колективу “ІННОВО” за Вашу працю і небайдужість.
За те, що Ви можете знайти підхід до дитини, за щирі посмішки, за гарний настрій, чудову атмосферу.
Зе те, що під час занять вкладаєте в малюків всю свою душу, спасибі за Ваше терпіння, увагу, тепло.

Тіщенко Єгор, 4 роки
бабуся Людмила

Роман Кулиба, дитяче відділення

IMG_4807

Была просто поражена отношением инструкторов к детям

Огромное спасибо коллективу Інново” за качественную физкультурку (лучшую, что нам делали, а делали нам много где и много чего).
Была просто поражена отношением инструкторов к детям: родители, учителя, наставники и просто друзья в одном флаконе! А сколько артистизма, когда они играют во время занятий с детьми!
Рома тоже проникся, если в первый день он решил, что вокруг  враги, то через пару дней сменил гнев на милость, а с тетей Оксаной даже целовался.
Отдельное спасибо от Романа за полеты в клетке!!!
Очень хотим приехать к вам еще.

Роман и мама Оля

(Пользуясь случаем и Днем св. Валентина, желаем всем сотрудникам Інново” огромной, вселенской, космической ЛЮБВИ!)

Макар Стецюк, дитяче відділення

IMG_4808

Спасибі за привітний прийом

Хочемо сказати велике дякую колективу “ІННОВО” за добре ставлення, професіоналізм, турботу та терпіння до нашого сина. Нам дуже сподобалося у Вас! Спасибі за такий привітний прийом, за гостинність та позитив, який Ви дарували!Будемо раді приїхати до Вас ще, за новими позитивними змінами та досягненнями! Хочемо привітати Вас з Днем Святого Валентина, кохайте та будьте коханими! Натхнення Вам у Вашій справі! Дуже дякуємо!

Макарчик, мама Ірина, папа Олексій

м. Київ

(1 курс реабілітації)

IMG_9945

Хочемо висловити Вам свої слова подяки від всієї нашої родини! Дякуємо Вам від щирого серця за вашу чудову роботу, за позитивний настрій та усмішки. Макарчик отримав масу позитивних емоцій та позитивних змін! Дякуємо за перші самостійні кроки Макарчика, за ту радість, яку отримали він і я! 🙂 Будемо дуже раді побачитися з Вами знову. Тому кажемо “до побачення”! Бажаємо Вам благополуччя, здоров’я, гарного настрою і всього найкращого!

З повагою, Ірина
(мама Макара)

IMG_0434 (2)

 

Ми щиро вдячні Вам за вашу роботу, турботу та гарний настрій Макарчика!

Це вже третій курс, який Макар пройшов у Вашому центрі, і всі вони були сповнені позитиву та гарних результатів! Ми раді, що ми Вас знайшли і Ви стали для нас справжніми друзями! Макар дуже полюбив тьотю Оксану та дядю Юру, каже: “Це мої друзі”!
Цього разу Макарчик пройшов перший курс сенсорної інтеграції – це цікаво і теж позитивно! Нам сподобалося!
Будемо чекати наступної зустрічі з Вами! Велике всім дякуємо!!! Бажаємо Вам розвиватися, досягати нових гарних змін!!! Щастя Вам, здоров’я та добра!

З повагою,
мама Ірина
та Макарчик

Анастасія Вань, дитяче відділення

IMG_4818

Вперед і з усмішкою!

Перш за все, хочу щиро подякувати РЦ “Інново” за те, що ви є! Дякую усьому персоналу за сумлінну працю, хороші результати і за гарний настрій під час лікування. Наша донечка з вашою допомогою зробила ще один крок вперед у своєму розвитку – стала витриваліша до фізичних навантажень, впевненіше крокує, тримає рівновагу.
З нетерпінням чекатимемо нової зустрічі!

Зоряна, мама Анастасії

IMG_5198

Хочу щиро подякувати за відмінне лікування у вашому РЦ “Інново”. За гарний настрій дитини під час лікування, за щирий дитячий сміх. Кожне заняття нам приносить результат. Величезне дякую усьому колективу! До нових зустрічей!

З повагою, сім’я Настуні

IMG_9544

Ми не здаємось!

Черговий раз прощаємося з командою “Інново” і дякуємо їм за їхню нелегку працю, за терпіння до нашої донечки 🙂
Результат є! Настуся впевненіше крокує, краще тримає рівновагу і стала набагато сильнішою. З вашою допомогою ми доб’ємося успіху. До нових зустрічей!

З повагою,
мама Зоряна

Наталія Гарапа, дитяче відділення

IMG_4837

“INNOVO” можемо порадити іншим батькам як один з кращих центрів

Чекайте нас знову!!!!!

Ми щиро вдячні колективу “INNOVO” за реабілітацію. Ми тут проходимо І-ий курс лікування. З перших днів ми з хвилюванням спостерігали за заняттями, думали, чи це дійсно варто, але вкінці курсу дитина почала краще стояти на колінах і краще ходити, видно, що цих 12 днів пішли нам на користь.
Ми були в багатьох центрах реабалітації в Україні і за кордоном, тому “INNOVO” можемо порадити іншим батькам як один з кращих центрів.

З повагою і вдячністю, батьки Наталочки!!!

Стелла Гупайло, дитяче відділення

IMG_4829

У моей доченьки появились новые навыки, эмоции и впечатления

Большое Вам спасибо от чистого сердца!

Мы с доченькой очень рады, что узнали о Вашей клинике, благодаря Вам у моей доченьки появились новые навыки, эмоции и впечатления. Она начала делать новые успехи, хоть не большие, но успехи, для меня это очень большая радость – видеть, что ребенку стает лучше.
Мы будем рады опять к Вам вернуться, ведь у Вас замечательный колектив и подход к ребенку!
Желаем Innovo благополучия и процветания!

С уважением Стеллочка и ее мама Сандра!

Артем Сидор, дитяче відділення

IMG_4694

Бувають дні, що Артемчик вже не хоче їхати додому

Привіт всім, я пройшов І курс реабілітації. Наша сім’я вдячна колективу INNOVO за Вашу підтримку, за Ваше терпіння і за все, що Ви робите для наших дітей. Артемчик став набагато сильніший. Бувають дні, що він вже не хоче їхати додому. Ми дуже задоволені, що приїхали і з нетерпінням будемо чекати зустрічі з Вами. Бажаємо Вам терпеливості і сили, а також процвітання у Вашій дійсно нелегкій праці. До скорої зустрічі.

Сім’я Сидор

Па-па!!!

IMG_4967

Привіт всім. Артем пройшов ІІ курс реабілітації. Ми дуже сильно зодоволені. Артем починає робити перші кроки. Ми щиро дякуємо всім працівникам за їхню працю. Міцного всім здоров’я, терпеливості. До скорої зустрічі. Будемо чекати з Артемом вашої допомоги.

Ми вас любимо!

IMG_0285

Сказати дякуємо – то є дуже мало. Ми просто щасливі, що наш син тут займається, що весь колектив вміє знайти підхід до кожної дитини. Хочемо побажати всім міцного здоров’я, терпеливості і гарного настрою. І знову з нетерпінням будемо чекати четвертої зустрічі з вами.
Мама – Іра. Тато – Назар.
Синочок – Артемчик!!!

Олег Антохів, доросле відділення

Прийшов на чотирьох, а вийшов на двох! Дякую! Тепер мої коліна розгинаються! Ви кльові! Хай щастить!

Еліна Раєць, дитяче відділення

IMG_4253

Атмосфера колектива просто “Чудо”

Моя маленька Элиша прошла первый курс реабилитации в центре Інново. Реабилитацией мы очень довольны. Атмосфера колектива просто “Чудо”…. Все ребята очень дружные, сразу видно, что очень любят деток. Большущее спасибо всем Вам за вашу любовь, теплоту и терпение к моей маленькой крикушке Элишки. Нам у вас очень понравилось и мы обязательно приедем к Вам еще…
Всех Вас поздравляем с наступающими праздниками. Пусть все печали и тревоги останутся в прошлом… а Новый год принесет нам всем исполнение заветных желаний….

Марина и Элина

До встречи в феврале 🙂

IMG_4843

Маленькие шажочки к счастливому детству

Второй курс Элишеньки

Большое спасибо коллективу ИННОВО за вашу работу, терпение, ваше доброе отношение к деткам и особенно к нашей Элишеньки. Спасибо за ее достижения… Мы с доченькой очень рады, что у нас появились такие замечательные друзья и волшебники, которые помагают доченьке делать маленькие шажочки к счастливому детству…
Обязательно вернемся к Вам еще.

Марина и Элиша

IMG_0002

И вот мы снова во Львове, в нашем любимом центре ИННОВО. Наша Элиночка прошла уже 3-й курс реабилитации. Результатом мы довольны, маленькими шажочками движемся вперед. Спасибо большое дружной команде Инново, вам, физиотерапевтам, за вашу бесценную помощь деткам, за вашу любовь, теплоту, подход и большое терпение к нашей маленькой, но очень крикливой Элишеньки.

От семьи
Раец
большое Вам
спасибо

Володимир Іванов, дитяче відділення

IMG_4332

Від імені нашого синочка хочемо подякувати Вам за проявлену турботу, доброту і професіоналізм до Володі.
Дякуємо за те, що завжди доставляли дитині хороший настрій, а відтак і нам.
Дякуємо за Свято Миколая…..
Від щирого серця вітаємо Вас із наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим. Нехай Божа ласка оберігає всіх Вас.

З повагою і любов’ю до Вас,
Володя і його сім’я

Артем Тищенко, дитяче відділення

ТЁМА (1)

Залишайтеся для діток Чарівниками!

Хочу висловити велику Подяку колективу центру “Інново”. Так, я мама Особливої дитини і хочу тільки найкращого для Артема. Ми потрапили в чарівну казку, де є чудеса, які здійснюються для особливих діток і їх батьків в реальному житті, з новими результатами.
Бажаю Вам Веселих Свят, Здоровя, а найголовніше Залишайтеся для діток Чарівниками!

З повагою, мама Артема!

(Перший курс реабілітації)

п

Таких людей посилає нам сам Бог

Я мама особливого синочка Артема! Хочу висловити велику Подяку і Вдячність всім працівникам “Чарівникам” центру ІННОВО. За їхню спільну працю, яку вони вкладають в кожну Дитинку, з любов’ю. Таких людей посилає нам сам Бог для підтримки в тяжкій ситуації.
Божих Вам Благословінь і Вашим Сім’ям. До Зустрічі на 3 курсі.
З Повагою, Сім’я Тищенко!

ІІ курс

IMG_9135

Ось і закінчився 3-й курс реабілітації в казковому центрі “Інново”. Хочу висловити нашу подяку за щирі відносини і доброту до нашого особливого Тьомки. Побажати більше дитячих усмішок, нових сил, терпіння. Залишайтесь такими, які Ви є.

З повагою,
сім’я Тищенко!

Божих Вам Благословінь!

Мама і Тьомка
ІІІ курс

IMG_0087

Большое спасибо всем сотрудникам “INNOVO” за пройденный курс реабилитации. Мы будем рады опять к Вам вернуться, ведь у Вас замечательный коллектив и подход к ребенку! За время реабилитации ТЁМКА заметно окреп, повзрослел. Ребёнок, у которого особый мир, он смотрит по-своему. Вы делаете мир красочным и добрее. Мы обязательно приедем к вам еще за новыми достижениями.

С УВАЖЕНИЕМ, ТЁМКА И МАМА АННА

Олександра Рудик, дитяче відділення

IMG_4225

Дякуємо за куток справжньої Європи у Львові

Щиро дякуємо колективу “Інново” за куток справжньої Європи у Львові (!!!), де панує любов, доброзичливість і турбота про таких особливих діток.
Сашенька йшла на заняття з усмішкою і хорошим настроєм. А це ще одне підтвердження того, що тут працюють професіонали своєї справи.
Ми прийшли сюди вперше, але не востаннє!!! До наступної зустрічі!!!

З вдячністю, Сашенька!!!

Софія Клиновська, дитяче відділення

IMG_4223

Дуже сподіваюся, що Ваша праця дасть плідний результат

Щиро дякую всьому колективу “Innovo” за працю з моєю Софійкою, за тепло, за розуміння. Дуже сподіваюся, що Ваша праця дасть плідний результат. Надіюся, що ми ще зустрінемося.

З повагою до Вашого колективу, Ірина та Софійка

Оксана Ковальова, дитяче відділення

IMG_4204

Дякую за наші кроки і рухи, які допомагаєте нам зробити

Мене звати Оксана. Мені 17 років.
Дякую Вам!!!
За вашу підтримку і за те, що ви у нас є, за наші кроки і рухи, які допомагаєте нам зробити.
Успіхів вам в усьому!!!
Я дуже щиро дякую Вам – INNOVO!

Батьки
Мама Таня,
Тато Мирослав.

Ірина Кулишкіна, доросле відділення

IMG_4202

Такі заняття, як ми отримали тут, – це вперше

Велике спасибі реабілітологам центру. Адже нам вже 22 роки і займаємося ми з народження. На рік по 2-3 рази. Такі заняття, як ми отримали тут, – це вперше. Дівчата дуже добре займаються, викладають все своє вміння, яке відчувається в наших рухах. Дуже вдячні! При першій можливості прийдемо ще!

Ірина і мама

Станіслав Ільницький, дитяче відділення

IMG_4196

Про футбол і танці

Щиро дякую за плідну працю всьому колективу INNOVO.
Маю надію, що друга наша зустріч закінчиться футболом і танцями.
Успіхів Вам у праці.

Станіслав

Лілія Стецик, дитяче відділення

IMG_2082

Дякую “родині” INNOVO

Щиро дякую “родині” INNOVO за сімейний затишок під час занять із моєю донечкою! Ви своїм добром, щирістю, людяністю, професійністю спонукаєте дитину ефективно працювати на результат! Ці два тижні моя дитина була щаслива завдяки вам працювати над своїм здоров’ям!
Лілічка вважає вас тепер своїми друзями і вірить, що її нові друзі допоможуть їй стати здоровою!!!

З великою вдячністю,
Мама Лілічки – Стецик Оксана

Успіху вам!!!

До скорої зустрічі!

Юстина Тимусь, дитяче відділення

IMG_2204

Донечка досягла значних успіхів

Щиро дякуємо усьому колективу “INNOVO” за реабілітацію нашої донечки Юстинки.
Завдяки вашій наполегливій праці, дружній атмосфері та творчому підходу до занять наша донечка досягла значних успіхів.
Раді були з вами познайомитися і маємо надію, що ще раз побуваємо в “країні INNOVO” 🙂

Сім’я Юстинки Тимусь

IMG_4825

Маємо надію, що в нас якнайшвидше з’являться нові “умілки”

Дякуємо команді INNOVO за наполегливу працю, творчий підхід у реабілітації та щире і товариське ставлення до діток. Наша донечка Юстинка з нетерпінням чекала другої зустрічі з Вашим колективом, адже саме завдяки Вашим заняттям у ігровій, ненав’язливій формі наша донечка досягла значних успіхів після першого курсу реабілітації – в неї зник страх ходьби у відкритому просторі, її вже не лякала кожна ямка та камінчик на дорозі. Маємо надію, що й після другого курсу в нас якнайшвидше з’являться нові “умілки”. Бажаємо Вашому колективу подальшого процвітання й зростання!

Батьки Юстинки

Авдій Ийбер, дитяче відділення

IMG_6884

Здається, ми знайшли свій центр

Ми пройшли перший курс реабілітації в центрі “Інново”. Хочемо висловити щиру подяку всьому персоналу “Інново” за їхню плідну працю. За цей короткий період фізичні терапевти стали друзями для нашого синочка. Вони справжні професіонали своєї справи, не тільки фізичні терапевти, але і справжні психологи. Вміють знайти підхід до діток, не просто підхід, щоб дитина не плакала, але такий підхід, коли дитина сама хоче йти на заняття з посмішкою на обличчі. Адже тут панує дружня атмосфера!
Ми бажаємо Вам професійного зросту та натхнення!

P.S. Здається, ми знайшли свій центр 🙂

З повагою і вдячністю,
сім’я Ийбер

IMG_3824

Наша дитина отримує від реабілітації в “ІNNOVO” набагато більше, ніж просто нові рухові навички

…Центр “INNOVO” – це казкова майстерня, де невтомні ельфики, що мають добре серце і гострий розум, виконують нелегке завдання. А справа в них й справді важка – це знайти підхід до кожної дитинки та навчити її новим навикам.
…Навіть назвати “INNOVO” тим рутинним словом “реабілітаційний центр” не можу, тому що “INNOVO” суттєво вірдрізняється від установ подібного типу.
Інколи дивуєшся звідки береться стільки енергії у цих фізичних терапевтів. Тепер я знаю відповідь… просто вони вкладають саму душу у свою роботу… і діти це відчувають… Ці казвові ельфики заохочують дитину до праці через гру.
Особисто наша дитина отримує від реабілітації в “ІNNOVO” набагато більше, ніж просто нові рухові навички. Син стає витривалішим до фізичних навантажень, контактнішим, самостійнішим, завжди з’являються нові слова під час реабілітації.
Хочемо від щирого серця подякувати всьому центру “ІNNOVO”, всім спеціалістам, хто з нами працює, а саме: Христі, Тарасу, Оксані, Захарові, Юлі, а ще Іринці та Адріанці.
Ви – дивовижні люди, Всі Ви – спеціалісти своєї справи!!!

P.S. Всім батькам, хто є прихильником якісної реабілітації та індивідуального підходу до своєї дитини та якщо Ви справді бажаєте здоров’я своїй дитині, бажаємо звернутися в “ІNNOVO”… бо тут тебе чують серцем та відкривають для тебе душу…
Дякуємо за все!

IMG_4314

Ми Вас любимо

…Дякуємо за те, що стали друзями і авторитетом для нашого сина!
…Дякуємо за те, що Ваші серця сповнені любові, доброти і терпіння до діток…
…Дякуємо за те, що Ви є!
Бажаємо всім Вам ще більше натхнення, наснаги, запалу в роботі в Новому році!
Злагоди, тепла і благодаті у Ваші сім’ї в Новому році!
З наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

Ми Вас любимо

Авдій Ийбер (ІІІ курс)
З повагою, сім’я Ийбер

DSC_4753

Спасибі за те, що робите наших діток здоровішими, а нас, батьків, щасливішими!

Мама і тато Авдійка

4 курс в “Інново”

аап

Той випадок, коли реабілітація приносить не тільки користь, але й задоволення!
Радіємо з того, що наш син має таких друзів!
Як завжди, слова безмежної вдячності всім, хто вкладає краплину любові, терпіння та важкої праці в долю нашого синочка. Ви справжні професіонали і просто чудові люди!

6 курс
З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!
Ми любимо ВАС, наші друзі!

З повагою, Авдій та його батьки

Анна Заяць, дитяче відділення

IMG_6897

Дякую за вміння стати для дитини не тільки інструктором, але і другом

Жити – означає боротися (Сенека)
Дякую за допомогу в цій нелегкій боротьбі. Дякую за вміння стати для дитини не тільки інструктором, але і другом. Дякую за підхід, який Ви знаходите для кожної дитини.
За цей час моя дівчинка не тільки полюбила Вас, але і повністю довірилась в виконанні вправ, які боялась виконувати.
Дякую за терпіння, розуміння, доброту і щире ставлення до дітей. Дякую за професіоналізм, за розуміння того, що Ви робите.
Бажаю Вам всім щастя, здоров’я, процвітання.

Дякую!

Сім’я Заяць
Аня,
Таня

Кароліна Фомічова, дитяче відділення

IMG_6971

Кропотливая работа на результат, а не для галочки

Мы с Каролиной первый раз были в этом замечательном центре. И уверенна – не последний 🙂 Один из тех немногих центров в Украине, где есть все составляющие для успешной реабилитации: дружный, сплоченный колектив + теплая атмосфера и индивидуальный подход к каждому ребенку + ну и, конечно, кропотливая работа на результат, а не для галочки. Мо-лод-цы! Я счастлива, что открыла для себя такое сокровище, как вы, ребята; спасибо, что вы есть!!!

Каролина и
Мария
Фомичевы

Христина Міліянчук, доросле відділення

Позбулася страху зробити новий крок

Минулого року я переконалася, як один необережний крок (у буквальному значенні цих слів) може зумовити дуже неприємні наслідки. Біль у нозі приносив скутість у рухах, втому та роздратування, а також безжально “крав” час і сон. Натомість, нетривалі періоди ремісії були наповнені страхом повернення болю. Врешті, думка про те, що “якось минеться”, змінилась переконанням, що час звертатися до фахівців.

Чому Innovo? Попри відносно коротку історію центру, саме ця назва неодноразово прозвучала від моїх знайомих, котрі успішно здолали недуги опорно-рухового апарату, а в справедливості численних позитивних відгуків в інтернеті я мала змогу незабаром переконатися особисто.

Центр Innovo відповідає стандартам сучасної медицини. Бездоганна організація роботи з пацієнтами, ґрунтовна діагностика, індивідуальний підхід до пацієнта – це чинники, які з першого ж візиту викликали довіру до команди. У високому професійному рівні та відповідальності лікарів і терапевтів я мала змогу переконатися відразу після початку курсу, коли зауважила позитивну динаміку. Щоденні заняття у добре оснащеному залі для тренувань, під уважним керівництвом терапевів, дозволили досягнути помітного результату за недовгий проміжок часу. Окремо хотіла б відзначити доброзичливість, співучасть та позитив усієї команди, їхній ентузіазм і прагнення до вдосконалення.

За місяць, проведений у невимушеній атмосфері інтенсивних занять, я не тільки покращила свій фізичний стан, але й позбулася страху зробити новий крок. Стала краще розуміти, як працює організм і що робити, щоб бути з ним у гармонії. Стараюся не згадувати, як доводилося оцінювати той чи інший вид діяльності, передусім, з огляду на затрачені фізичні зусилля. А знайомство з молодими висококласними фахівцями з Innovo додало віри у перспективи вітчизняної медицини.

Христина Міліянчук

Анжеліна Швед, дитяче відділення

IMG_6614

Щиро вдячні вам за лікування!

Велике спасибі персоналу центру “Innovo” за відмінну працю та індивідуальний підхід до нашої дитини.
Хочемо висловити вдячність персоналу за їхній професіоналізм, за те, що приділяли нам багато свого часу. За комфортну обстановку, уважне та доброзичливе ставлення.
Щиро вдячні вам за лікування!

Анжеліна, 7 років

м. Жовті Води, Дніпропетровська обл.

11124804_1570739829844750_9693411_n

Я – мама Швед Анжеліни. Висловлюю подяку працівникам центру “INNOVO” за їхні щедрі серця, золоті руки і душевну теплоту.
Усім працівникам зичу бути здоровими, а ще добра, тепла, благополуччя, миру і вдячних пацієнтів!!!

Мар'яна Голуб, доросле відділення

З перших хвилин перебування в “Інново” зрозуміла, що я в “надійних руках”

Мене давно турбував біль у попереку. Лікарі, до яких зверталася, в один голос казали: “У вас все добре, ви здорові!”, радили займатися плаванням та гімнастикою. Однак, не зважаючи на виконання цих рекомендацій, біль не минав. Дізналася про “Інново” від подруги, яка порадила прийти на консультацію. І я дуже рада, що послухала її! Вже з перших хвилин перебування в “Інново” зрозуміла, що я в “надійних руках”. На першій консультації мені докладно пояснили, в чому проблема та чому виникає цей біль, і запропонували допомогу. Важко було відмовитися від фахової допомоги тих, які зі запалом в очах хотіли тобі допомогти і знали, як це зробити. Заняття відбувалися в доброзичливій атмосфері, з використанням сучасного обладнання та у супроводі терапевтів, які насправді є фахівцями своєї справи. Курс реабілітації промайнув дуже швидко. Вправи, масажі, ударно-хвильова терапія і, звичайно, виконання “домашніх завдань” зробили своє. Після курсу реабілітації біль минув. А ще я отримала великий досвід спілкування з позитивними людьми та багаж цінних порад і рекомендацій. Дякую цілій команді “Інново” за дружню атмосферу, а особливо – Ярополку, Володимиру та Євгену за уважність, чуйність та допомогу.

Мар’яна Голуб

Емілія Хозєєва, дитяче відділення

IMG_6063

Ми маємо позитивні результати

У центрі “Інново” ми вперше і, мабуть, не востаннє. Нам сподобалось усе: атмосфера тепла, настрій кожного, індивідуальний підхід до всіх діток. А ще дуже добра, мила адміністратор Іринка (наша землячка), виважена педіатр Адріана і неперевершені терапевти. Всі дуже чуйні, привітні, професіонали своєї справи!
Емілія займалась сумлінно і ми маємо позитивні результати. Завжди на заняття йшла із задоволенням та настроєм.
Дякуємо усім за вашу витримку, старанність та любов!!!!
До нових зустрічей.

сім’я Хозєєвих 🙂

IMG_2084

Донечка зміцніла

Ось ми знову в чудесному центрі “INNOVO”!!! Наш ІІ курс пройшов не легко, проте ефективно. Помітно донечка зміцніла, стала витриваліша, впевнена у своїх силах. Для нас результат хороший, будемо старатись йти далі у такому ж темпі. Велика подяка усім терапевтам за уміле поєднання гри з тяжкою працею дітей. Адже у вас Емілія старанно виконує усі завдання, не помічаючи, як швидко проходить час заняття.
Усім вам здоров’я, терпіння та натхнення у вашій нелегкій роботі.

З повагою та любов’ю,
сім’я Хозєєвих

УСІМ ДЯКУЮ І ДО ЗУСТРІЧІ

Емілія

Дзвенислава Попович, дитяче відділення

IMG_5909

Мене тут люблять, а це – головне

Привіт усім! Мене звати Дзвіночка. Мені 1 рік і 10 місяців. Я весела і життєрадісна дівчинка, але потребую більше уваги, турботи, тепла і любові…
В реабілітаційному центрі “INNOVO” я вперше. Тут мене вчать сидіти, повзати, стояти, ходити, і все це відбувається на такому позитиві!
Мене тут люблять, а це – головне.
Я також полюбила тут усіх, і тому не прощаюся.
До нових зустрічей!
Цьомаю!

Дзвінка Попович

Анастасія Кацюба, дитяче відділення

IMG_5013

Дякуємо

Дуже дякуємо за терпіння, працю і витримку. Сподіваємось, що наступного курсу ми займатимемось в костюмі “Аделі”.

Анастасійка Кацюба

IMG_5112
Дякуємо усьому колективу INNOVO за витримку, терпіння і дружню, теплу атмосферу.

Анастасія Кацюба

До нових зустрічей

Назарій Ніканшин, дитяче відділення

IMG_5689

Материнське серце радіє

По-перше, хочу сказати “спасибі” за плідну, а головне результативну роботу, проведену з Назарчиком. Материнське серце радіє, коли бачу перші, такі дуже невпевнені, але самостійні кроки дитини. А ще хочу додати, що для нашого сина важливо, щоб люди, які його оточують, були не просто фізичними терапевтами, масажистами чи іншими фахівцями сфери медицини, для нього важливо, щоб вони стали для нього ДРУЗЯМИ. Тому я впевнена в тому, що Назарчик з нетерпінням чекатиме наступної зустрічі. І будете в нашому районі  заходьте в гості! Бажаємо всім гарного, сонячного і позитивного настрою!!! Дякуємо!

сімя Ніканшин

IMG_3534

Син впевненіший у своїх можливостях

Дуже вдало зроблене фото, бо коли запитую в Назарчика, як у нього сьогодні пройшло заняття, то він мені теж так показує (що типу все класно і прикольно). А якщо серйозно, то ми дуже задоволені, бо вже на 8-ий – 9-ий день реабілітації син показує певні результати: він впевненіший у своїх можливостях, долає своє почуття страху, а ніжки стали більш слухняними. Після занять синусик має гарний настрій і щедро ділиться ним з нами 🙂
Щиро дякуємо команді “INNOVO” і бережіть себе – ви нам потрібні :)))

сім’я Ніканшин

(ІІІ курс реабілітації)

BYD_0170

“Місця для усмішок”

Гарно, коли дитина може посміхатись, виконуючи важкі, але такі необхідні для її розвитку, вправи. Гарно, коли люди, які з нею займаються, стають кимось більшим, ніж реабілітолог. Гарно, коли перші і такі невпевнені кроки супроводжуються радістю і щирим сміхом.
Ось так в нас і виходить, що маємо свої особисті місця для усмішок…

Дякуємо команді “INNOVO” за безцінні моменти життя.

Батьки Назарусика

Юліан Сторож, дитяче відділення

IMG_4861

Юліанчик дуже хоче тут займатися

Найцінніший скарб для батьків – це здоров’я дітей.
Наш Юліанчик – дуже світла дитина, але хвороба ДЦП не дає йому ходити. Дякуючи батькам, родині, друзям і знайомим, ми боремося з хворобою нашого синочка.
Дуже вдячні працівникам реабілітаційного центру “INNOVO” за чутливе, професійне ставлення до дітей і до нашого Юльчика.
Він дуже хоче тут займатися. З допомогою таких людей, наш синочок буде бігати по зеленій травичці і годувати голубчиків, яких він дуже любить.

Дякуємо, до зустрічі в серпні.

Сім’я Сторож

BYD_5701

Ці два тижні були для синочка справжнім святом

Ми безмежно вдячні колективу “INNOVO” за створення теплої і дружньої атмосфери для Юліанчика. Незважаючи на нелегку працю, яку Вам доводиться виконувати, Ви завжди посміхаєтеся, що створює гарний настрій діткам.
Юлік із радістю їде в “INNOVO”, знаючи, що на нього там чекає реабілітація, яка проходить як гра. Ці два тижні були для нього справжнім святом. Незважаючи на фізичну втому, наш синочок завдяки Вам знаходить у собі сили посміхатись і радіти кожній хвилині, проведеній у гарній компанії.
Щиро вдячні команді “INNOVO” і до наступної зустрічі.

Сім’я Сторож

IMG_4351

Найщиріші слова вдячності ми висловлюємо Вам, працівникам INNOVO.
В ці дні великих свят, Нового року та Різдва Христового, бажаємо Вам, Вашим сім’ям здоров’я, миру, спокою і любові до своєї праці і до наших дітей.
Нехай Матір Божа допомагає Вам і нашим діточкам.
З Новим роком, Різдвом Христовим.

Бабуся Юліанчика Сторожа

IMG_0068

Дякуємо за щасливу посмішку Юліка. При такій команді працівників INNOVO, є надія, що в нашій родині минуть сумні дні, і наш синочок побіжить.

Сім’я Сторож

Юрій Кісельов, дитяче відділення

BYV_8905

Свої перші 11 крочків зробив сам

Відвідавши реабілітаційний центр “Інново” і пройшовши двотижневий курс реабілітації, Юра став енергійнішим та активнішим. І свої перші 11 крочків зробив сам зі словами: “Мамо, я ішов сам”. Для мене найбільша радість, що моя дитина пішла сама. Дуже задоволені результатом.
Хочу висловити найщиріші слова подяки колективу “Інново” за те, що своєю працею вони дають надію нашим дітям на те, щоб відчути себе кращими та впевненими. Велике спасибі усьому колективу за їхню турботу та терпіння. Усім бажаю здоров’я і благополуччя!

Мама Юрчика

Тетяна Пукас, дитяче відділення

DSC_0535

Тетянка дуже довіряє реабілітологам

Величезне спасибі!!!

Це наш другий курс реабілітації в центрі “Інново”. Тетянка, як і першого разу, з гордістю і задоволенням працювала під час занять. Вона дуже довіряє реабілітологам, які в свою чергу повністю віддаються своїй роботі, адже тільки люди з особливим серцем можуть так ніжно ставитись до реабілітації наших діток. Дуже дякую неврологу пані Олі за фахове обстеження Тетянки. Також спасибі педіатрові пані Адріані за професійне та уважне ставлення до моєї донечки. Здоров’ячка Вам і Вашим близьким!

Ми обов’язково скоро зустрінемось 🙂

мама Тетянки

IMG_6827

Ми дуже любимо Вас!!!

Величезне спасибі працівникам центру за терпеливе, фахове і позитивне ставлення до моєї донечки.
Спільними зусиллями ми досягаємо поставлених цілей, рухаючись вперед. З нетерпінням будемо чекати зустрічі в жовтні.
Дякуємо!!!

Квіточка Тетянка та Уляна

P.S. Обіцяємо чемно виконувати домашнє завдання…

Владислав Замрій, дитяче відділення

10356592_1434436386808429_1048154368_n

Ми прийдемо до вас ще – пішки, ніжками

Хочу подякувати всім, хто працював з Владиславчиком. Ви – дуже дружна, щира і тепла сім’я, колектив. Кожен день ми приходили до вас усміхнені. Попри вправи, дівчата давали велику моральну підтримку Владиславчику, і він виконував все без сліз, а з цікавим захопленням. Мами на заняттях не треба, дитина знаходиться в надійних і впевнених руках. Всі дуже уважні і дбайливі. Колектив щирий в почуттях і думках, і дитина це відчуває і розвивається. Приємно батькам, результативно дитині.
Бажаємо наснаги в роботі. Ми прийдемо до вас ще – пішки, ніжками.

Будьте здоровими і щасливими!!!

Мама Катя
Тато Петро
Сини Владиславчик
і Данилко

Ксенія Гвоздяк, дитяче відділення

BYV_8258

Допомагають діткам відчути себе сильнішими

По-перше, дуже вдячна працівникам центру “Інново” за те, що вони такі доброзичливі, працьовиті, уважні, добрі. По-друге, вони допомагали мені вставати і я відчувала, що я стою на ногах! Вони допомагають іншим діткам відчути себе сильнішими. В центрі “Інново” панує атмосфера любові, чуйності, турботи. А ще тут дуже весело.

Я придумала риму до костюма “Аделі”:
Костюм “Аделі”
носять тільки моделі.
Бо це правда: я – модель
і я ношу костюм “Аделі”.

Ксенія

Дякую! (мама)

IMG_5942

Тут можна бути собою

Тут все особливе: особливі дітки з особливими потребами, особливі працівники з особливими серцями, особлива атмосфера.
INNOVO, наче маленький вулик, де кожен працівник – невтомна бджілка. І виготовляють тут особливі ліки для тіла і душі!
Хто сказав, що в нас обмежені можливості? Вони безмежні: вміння любити, дружити, відчувати і довіряти. Тут ніхто не сміється над чужими невдачами, а кожній маленькій перемозі радіють. Тут можна бути собою.

Дякую всім і сподіваюсь на нову зустріч.

Ксеня

Оксана Пеленська, дитяче відділення

BYV_7838

Отримали безліч позитивних емоцій

Ми вперше відвідали реабілітаційний центр “Innovo” у Львові, де отримали безліч позитивних вражень та емоцій. Щонайперше, це атмосфера, яка панує в цьому закладі: атмосфера спокою, гостинності, шляхетності, а особливо прояв небайдужості до кожного відвідувача, щире бажання допомогти потребуючим.
Хочу відзначити, що приємно вражає особлививй підхід до початку роботи з дитиною – це налагодження дружнього контакту, внаслідок чого під час інтенсивної роботи реабілітологів лунає щирий дитячий сміх. Для мами це велике щастя, запорука успіху та досягнень дитини.
Від батьків та сестрички Оксанки ми висловлюємо величезну подяку усій команді працівників “Innovo” за велику працю, яку робите для наших діток, за вміння сприймати і любити щось “інше”, щось “особливе”, за великий прояв людяності.
Вся наша сім’я дуже задоволена, що у Львові є “Innovo”!!!
Успіхів Вам, великих досягнень у розвитку реабілітаційної практики.

Щиро вдячна сім’я Оксанки

Лук'ян Нахлий, дитяче відділення

IFAdgIrC1Os

Cтавляться до діток як до своїх рідних

Я вражена!
Колектив надзвичайно привітний, добрий, чуйний, позитивний. Дбайливо ставляться до діток як до своїх рідних. “Відчуваю себе не мамою”.
Всі заняття проходять на позитиві. Велике спасибі за відчуття тепла, комфорту. Хочемо до Вас ще!
Дякую! Так тримати!
Бажаю Вам росту, розвитку, хорошого настрою, якого Вам не бракує!

Мама Оля та Лук’ян!

Марко Бащук, дитяче відділення

BYV_5897

База тут однозначно найкраща

ПРИВІТ! Я мама 7-річного хлопчика, який має діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез. Мій зайчик не сидить, не стоїть, не ходить, не тримається руками. Сам не їсть, не одягається, не бавиться. Багато “не”… Але він усміхається, у нього світяться очка. Він добрий, розумний. Він багато чого хоче. Він уміє любити…
Я, як і кожна мама, несу велику відповідальність за таку дитину. Я багато читала, багато бачила і чула. Багато співпрацювала з чудесними лікарями, реабілітологами, масажистами, знахарями. Ми проходили багато обстежень, консультувались з багатьма відомими спеціалістами в цій галузі в Україні і за кордоном. Ми проходили медикаментозне лікування та курси рабілітації у лікарнях та медцентрах Львова, Києва, Словаччини. Були в Трускавці, Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Кривому Розі, Севастополі, Партеніті, Одесі. Багато розмовляла зі священиками та монахами церков України та інших держав. Контактую з родинами з Австрії, прибалтійських країн, Росії. Займались іпотерапією, дельфінотерапією, остеопатією, рефлексотерапією, лазеротерапією, плаванням…
Загалом, досвід величезний!!! До чого я веду? Я зрозуміла, що робити можна багато і пробувати треба ВСЕ. Але основа, стовбур, стержень життя – це віра в Бога і фізична реабілітація. Друге нам дав центр “Інново”. Ми займаємось тут вже впродовж року. Так, він новий, ще не все зроблено, що планують ці люди, але база однозначно найкраща. Це заклад, в якому ми будемо займатись у наступні роки.
Говорити і писати можна багато. Але власний досвід – це найкраще. Приїдьте, пройдіть курс. І будете бачити, що ви повернетесь знову. “ТАБЛЕТКИ” немає, є тяжка праця. Але коли це праця з позитивним, добрим, радісним психологічним настроєм і хорошими результатами у фізичному плані… То чому би й ні?
Правильного вам вибору! 🙂

Галина Ткачук

Юрій Климпуш, дитяче відділення

Юрчик становится все более уверенным

Всем привет!
Мы уже здесь 2-ой раз и очень довольны результатами. Юрчик с огромным удовольствием идет на занятия. С каждым разом он становится все более уверенным в своем умении ходить.
Огромное счастье видеть, как твой ребенок делает самостоятельные шаги!!!
Спасибо огромное Всем за ваш непростой труд!
Будьте счастливы!!!

Юра Клымпуш,
мама Вика
и брат Арсений!

IMG_3839

Ура, Ура, Ура!

Теперь я могу вставать сам без опоры!
Спасибо, дорогие наши реабилитологи!
Вы творите чудеса!
Ждем следующей встречи!

Юра Клымпуш (III курс),
брат Арсений,
мама Вика!

Анастасія Кисіль, дитяче відділення

Анастасія Кисіль

Ми дуже задоволені

Привіт! Ми – сімя Кисіль на чолі з донечкою Анастасією. Багато де проходили реабілітацію, але такого дружного, веселого, турботливого колективу не зустрічали. Це наш перший курс і ми дуже задоволені атмосферою, яка тут панувала, роботою цих чудових людей і лікарів. Ідемо на канікули з позитивом, надією і великим бажанням знову зустрітися.

Успіху, здоровя, процвітання!

Щиро дякуємо!!!

Мама Надія

10524845_1454703434781724_555779216_n

Тут донечка стала міцнішою, активнішою, більш комунікабельною

Доброго дня!
Це вже наш ІІ курс реабілітації і точно не останній, бо тут донечка здобула нові навики, стала міцнішою, активнішою, більш комунікабельною і лише в INNOVO вона їде з великим бажанням працювати і усмішкою на обличчі.
Велике і щире Дякую всьому колективу за велику працю, турботу, добре серце. Ви завжди відкриті допомогти, підказати, порадити, як краще для дитини.
Дякую! До зустрічі!!!

Сім’я Кисіль

Андрій Трегуб, дитяче відділення

10307366_694597730599001_65950283345772719_n

Чекаємо наступного курсу реабілітації

Нам ДУЖЕ!!! сподобалось. З нетерпінням чекаємо наступного курсу реабілітації!

сімя Трегуб

IMG_4342

Дякуємо за теплий прийом!
Бажаємо веселих свят та успішного Нового Року!

Андрійко та його сім’я

Віра Бойко, дитяче відділення

Віра Бойко

Наша дитина щаслива

Привіт!

Ми  сімя Бойко. Наша донечка Віра вперше пройшла курс реабілітації в центрі Innovo”. Ми вражені, наша дитина щаслива і ми задоволені курсом реабілітації, атмосферою, яка панує в цьому закладі, теплотою, підходом до кожної дитини. Бажаємо центру Innovoпроцвітання. Усьому колективу бажаємо залишатися такими добрими, чуйними, терпеливими.

Хочемо прийти до Вас ще!

З вдячністю, сімя Бойко

IMG_6958

Вдячні за підхід та переживання за кожну дитинку

Ми дуже вдячні центру “INNOVO” за величезну працю, терпеливість, позитивний настрій та доброту, за підхід та переживання за кожну дитинку, яка переступивши поріг центру (спільними зусиллями – своїми та терапевтів – і тяжкою працею) змогла досягти величезних успіхів у покращенні свого стану здоров’я. Пройшовши ІІ курс реабілітації, ми задоводені та з нетерпінням чекатимемо наступної зустрічі з Вами.

З вдячністю, сім’я Бойко

IMG_5006

Це вже ІІІ курс реабілітації.
Велике спасибі усьому колективу “INNOVO” за величезну й плідну працю з нашою донечкою Вірочкою. Надіємося прийти до Вас ще.

До зустрічі в серпні.

Леся Яремчук, доросле відділення

BYV_8794

У центрі реабілітації “ІННОВО” вам допоможуть обов’язково

У грудні 2013 року я вперше пройшла курс лікування у центрі реабілітації “ІННОВО”.
Система фізичних вправ у костюмі “Аделі”, яку підібрали для мене особисто, дала хороші результати: у мене зміцнились м’язи рук та ніг, стало легше рухатися.
Я переконалася, що в “ІННОВО” працюють справді фахівці своєї справи. А ще усі працівники центру реабілітації просто чудові люди – тактовні, доброзичливі, уважні до кожного пацієнта. Тому через три з половиною місяці я вирішила повторити курс лікування саме в “ІННОВО”. До системи вправ, які я виконувала раніше, додали ще такі, що допомагають втримувати рівновагу. Сподіваюсь, це допоможе мені почуватися впевненіше.
Щиро бажаю усім працівникам міцного здоров’я та великих успіхів у їхній, такій потрібній праці.
А людям, які мають проблеми із опорно-руховим апаратом, хочу сказати: “У центрі реабілітації “ІННОВО” вам допоможуть обов’язково”.

Леся Яремчук

Ігор Микитчак, доросле відділення

Ігор Микитчак

Ми дуже раді, що зробили правильний вибір

26 квітня 2012 року став для нашої сім’ї злощасним… Цього дня стався гострий інсульт у мого чоловіка. Але Бог змилосердився над нами і все пішло на поправку.
У жовтні 2013 року ми дізналися про відкриття реабілітаційного центру “ІННОВО”, куди відразу ж звернулися за допомогою. Нас зустріли фахівці.
Мій чоловік щоранку з великим задоволенням поспішає в центр, де на нього чекають нові відновлення, нові враження від чудового спеціаліста п. Ігоря.
Для нас кожен день відкриває щось нове, ми тішимось з кожного нового руху.
Ми віримо, що саме в цьому центрі пройде повне одужання мого чоловіка. Ми дуже раді, що зробили правильний вибір і проходимо реабілітацію саме в центрі “ІННОВО”, який відповідає європейським стандартам.
Дякуємо усім, а особливо п. Ярополку і п. Ігорю – ви найкращі.
Нехай благословить Вас Бог на подальшу роботу!

Щиро вдячні: сім’я Микитчак

Денис Спектор, доросле відділення

Спектор Денис

Можу абсолютно вільно рухатися, не очікуючи на біль

“Innovo” – це ковток свіжого повітря у сфері фізичної реабілітації. Я звернувся до центру з болем у поперековому квадратному м’язі.
Одразу після того, як я перетнув поріг центру, я відчув турботу та уважність. Саме це я називаю кваліфікованим підходом до кожного пацієнта. Мені швидко провели огляд та призначили програму лікування.
Покращення стану стало відчутним вже після перших занять. Після проходження курсу фізіотерапії біль та дискомфорт у поперековому відділі хребта зникли і вперше за декілька місяців я відчув, що можу абсолютно вільно рухатися, не очікуючи на біль.
Хочу щиро подякувати команді надзвичайно талановитих спеціалістів реабілітаційного центру та особисто пану Ярополку за уважність, турботу та високий професіоналізм.

Бажаю вам успіху та процвітання!

Денис Спектор

Ірина Дубініна, доросле відділення

Ірина Дубініна

Після двох місяців реабілітації відчула полегшення

Звернулася в “ІННОВО” з сильними болями спини, крім того дуже боліла права нога, віддавало в пальці. Одним словом, мені складно було ходити, спати, лежати…
Після двох місяців реабілітації (масаж, комплекс вправ) відчула полегшення. Виконую старанно вправи вдома і не відчуваю болю. Кожні два тижні відвідую “ІННОВО” і пан Орест займається зі мною. На даний момент біль зник зовсім.
Чесно кажучи, ще півроку тому я б у це не повірила. Усі хірурги, нейрохірурги, яких ми відвідували, однозначно говорили про операцію. Дякую!!!

Навколо холод, сніг, зима,
Ніщо не тішить, болить спина.
Так тягне ногу, погано сплю,
Щоб не боліло, одне молю…

Навколо квіти, прийшла весна
Вже не болить мене спина.
Нелегка праця, вправи й масаж.
INNOVO дякую!!! Як я без вас?

Ірина Дубініна