Innovo Training Club

Innovo Training Club

Innovo Training Club

Обстеження фізичних можливостей, узгодження цілей, створення програми тренувань, підбір відновлювальних засобів – це гарантія ефективного тренування. Ми створили програму, яка поєднує усі ці елементи. Такий підхід у роботі створює гарантії безпечного та максимально ефективного тренування. Наша команда складається з фізичних терапевтів та лікарів. Результат лікування чи тренувань є пріоритетом, тому ми ретельно вивчаємо ваш запит. Клубна система відвідувань гарантує вам комфорт та безпеку перебування. Запрошуємо в Innovo Training Club.

Варіанти абонементів:

Innovo Training Club 8 (1 місяць 2 р\тиж.)*
Innovo Training Club 12 (1 місяць, 3 р\тиж.)*
Innovo Training Club 24 (3 місяці 2 р\тиж.)*
Innovo Training Club 36 (3 місяці 3 р\тиж.)*
Innovo Training Club 48 (6 місяців 2 р\тиж.)*
Innovo Training Club 72 (6 місяців 3 р\тиж.)*
Innovo Training Club 96 (12 місяців 2 р\тиж.)*
Innovo Training Club 144 (12 місяців 3 р\тиж.)*

*Кожен абонемент діє на 1 місяць довше від зазначеного терміну.

Підготовка до лижного сезону

Хочете бути готовим до лижного сезону? Це просто разом з Innovo! Ми впровадили систему тренувань, яка базується на основі Американської гірськолижної збірної команди. Програма має три рівні: легкий, середній, олімпійський. Під час першого заняття терапевт визначить ваш фізичний рівень та призначить режим тренувань. В основі підготовки лежить розвиток таких фізичних властивостей, як: вибухова сила, спритність, баланс, силова та аеробна витривалість. Програма тренувань включає використання професійного гірськолижного тренажера SKIER’S EDGE Polymetric power, який відтворює та тренує біомеханіку їзди на лижах.

Рекомендуємо програми підготовки до лижного сезону тривалістю 12 занять та 21 заняття. Періодичність тренувань: 3 рази на тиждень. Тривалість одного заняття: 90 хвилин. Є можливість пройти одне заняття.