Блог компанії

Кінезіологічне тейпування

Кінезіологічне тейпування

Надзвичайно ефективний та простий метод, який був винайдений ще в 1973 лікарем Кензо Касе. Він вже давно полюбився багатьом нашим пацієнтам, особливо спортсменам. Якою ж є суть методу кінезіологічного тейпування, як його застосовувати та чи є протипоказання – дізнаєтеся у статті.

Що таке кінезіологічне тейпування?

Це метод нанесення спеціальної стрічки (кінезіотейпа) на різні ділянки тіла людини з метою зняття болю, відновлення рухливості суглобів і навіть корекції фігури! Метод активно використовується сучасними фахівцями з реабілітації, спортивної та відновної медицини і дозволяє досягти ефекту максимально швидко і значно його продовжити, аж до повного відновлення знижених функцій організму.

Для чого використовувати метод?

  • Травми, пошкодження м’яких тканин: напруженість м’язів , розтягнення зв’язок , забій або гематоми.
  • Фасилітація (збільшення сили) м’язів: м’язова слабкість , гіпотонус – низький тонус м’язів.
  • Розслаблення м’язів: симптоматичний біль у м’язах (біль у спині ), напруження м’язів, гіпертонус.
  • Набряк: набряк суглобів, набряки кінцівок (після травм, інсультів, варикозному розширенні вен, під час вагітності, т.д.).
  • Підтримка суглобів: нестабільність, гіпермобільність суглобу, вивих суглобу, симптоматичний біль в суглобі.

Коли не можна застосовувати тейпування?

При тромбозі глибоких вен нижніх кінцівок, гнійничкових та алергічних захворюваннях шкіри, онкологічних захворюваннях. Також, не рекомендоване використання тейпування під час перших трьох місяців вагітності в області тазу.

Що являє собою стрічка для тейпування?

Стрічка виготовлена зі 100% бавовни, має підвищену еластичність та спеціальний клейкий шар, що активізується температурою тіла людини. Завдяки таким характеристикам тейпу – його можна носити не знімаючи від 3х до 5 днів. Структура тейпу дозволяє тілу людини дихати, виводити зайву вологу та піднімає шкіру на мікроскопічному рівні. Стрічка виготовляється у різних кольорах і легко знімається за допомогою спеціальної рідини.

Яким є результат тейпування?

Вкрита тейпом область тіла людини натягується, що створює проміжок між шкірою та м’язом, забезпечуючи тим самим відтік лімфатичної рідини. В результаті – рівень болю знижується на 70-80%, запальний процес вгамовується, забезпечується нормальний відтік лімфи та розслаблення м’язів, полегшується рух кінцівки чи суглобу, зменшується набряк та гематоми, а суглоб м’яко стабілізується.