Блог компанії

Зміни в ціновій політиці “Innovo”

Зміни в ціновій політиці “Innovo”

Шановна родино!

«ІННОВО» існує вже вісім років. За цей час ми допомогли тисячам наших пацієнтів. Ми продовжуємо розвиватися та вдосконалювати лікувальний процес. Дякуємо всім за довіру до нашого медичного центру та спільну працю. Ми впевнені, що й на далі будемо в змозі ефективно допомагати нашим пацієнтам.

Маємо надію, що всі Ви розумієте, що основу для надання нами якісної допомоги становить не тільки професійний, але й економічний  складник. На жаль, змушенні Вас проінформувати, що за підсумками цього року, для збереження належного професійного рівня послуг, ми змушенні внести корекцію в нашу цінову політику.

Розуміючи важливість наших послуг для пацієнтів, ми вирішили, на даному етапі, скорегувати ціну з огляду на фактичне зростання витрат та рівня загального показника інфляції у сфері послуг з охорони здоров’я. Нові тарифи зростуть на 20 % та діятимуть із 01.01.18 року. 

Рахунки виписані за наявними тарифами є дійсними (не підлягають корекції) за умови їхньої оплати в повному розмірі до 31.01.18. Також повідомляємо, що до кінця поточного року, за Вашим зверненням можуть бути виписані рахунки за наявними тарифами на наші послуги, які надаватимуться в січні та лютому 2018 року (за умови наявності вільних місць та повної оплати до 31.01.18 року).

Ще раз дякуємо за розуміння та сподіваємося на подальшу результативну співпрацю.

З повагою, 
Директор Пшик Я.О.